يك بانوي ايراني كارآفرين برتر جهان اسلام شد عنوان

 سازمان سرمايه گذاري و كمكهاي اقتصادي و فني ايران

نويسنده

 خبرگزاري ايرنا

مرجع

 

به گزارش روابط عمومي سازمان سرمايه گذاري و كمكهاي اقتصادي و فني ايران، بر اساس گزارش بانك توسعه اسلامي، خانم مقيمي براي پيشگام بودن در بخش فعاليتهاي بانوان كارآفرين در حوزه حمل و نقل و حمايت از توسعه اقتصادي منطقه اي و ملي به عنوان برنده دريافت جايزه اين بانك برگزيده شده است.

اين گزارش همچنين حاكيست: در سي و هفتمين اجلاس سالانه هيأت عامل بانك توسعه اسلامي كه در تاريخ 15-14 فروردين 1392 در خارطوم – سودان برگزار مي شود، جايزه بانوان برگزيده اهدا خواهد شد.

اين گزارش در ادامه مي افزايد: در مراسم مذكور، جايزه نقدي به مبلغ 25 هزار دلار و نيز گواهينامه و يك نشان به خانم مقيمي به عنوان برنده اهدا خواهد شد.

لازم به ذكر است احمد محمد علي رئيس گروه بانك توسعه اسلامي ضمن تبريك اين موفقيت به وزير امور اقتصادي و دارايي، اقدامات دولت ايران در راستاي حمايت از حضور و مشاركت بانوان در توسعه اقتصادي و اجتماعي كشور را قابل تقدير و تحسين بر شمرده است.

بر اساس اين گزارش، طي دو سال گذشته شهرك علمي - تحقيقاتي اصفهان و پژوهشگاه ملي مهندسي ژنتيك و زيست‌فناوري به دليل دستاوردها و فناوريهاي برجسته در زمينه علوم و تكنولوژي موفق به دريافت جايزه 100 هزار دلاري اين بانك شده‌اند.

اين موسسات در ميان سازمانهاي علم و فن‌آوري جهان اسلام موثر در توسعه اقتصادي و اجتماعي، بالاترين امتياز را كسب كردند.

1