صفحه اصليدرباره ماتماس با مابازگشتوب سرويس

 

تعداد بازديد: 21113                                               
گزارش منبع
آشنايي با برخي مفاهيم و واژه هاي مورد عمل در بازرگاني خارجي عنوان
عطاء اله پويان نويسنده
1384/08/25 تاريخ

اين جزوه با هدف ارائه مهمترين اطلاعات و مقررات و مسائل مختلف در بازرگاني خارجي تهيه شده و حاوي اطلاعات ، مفاهيم و واژه هاي بنيادي در مسائل اجرائي بازرگاني خارجي است.

خلاصه
معاونت توسعه بازرگاني خارجي- اداره اطلاع رساني و تجارت الکترونيک مرجع

    چاپ   ارسال براي دوستان
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...

مقدمه :

زنجيره کارهاي اجرائي در بازرگاني خارجي در برگيرنده امور مختلف و متفاوت و در عين حال به هم پيوسته اي است که مديران بازرگاني خارجي و تجار و کليه اشخاص و شرکتهائي که به نحوي با واردات و صادرات کالا سر و کار دارند لزوماً از وقوف و کاربرد آن بي نياز نمي باشند و بالطبع آگاهي از اطلاعات مورد نياز در بازرگاني خارجي براي نامبردگان از ضروريات امر مي باشد.

اين جزوه با هدف ارائه مهمترين اطلاعات و مقررات و مسائل مختلف در بازرگاني خارجي تهيه شده و حاوي اطلاعات ، مفاهيم  و واژه هاي بنيادي در مسائل اجرائي بازرگاني خارجي مي باشد. که اميد است مورد بهره برداري همکاران محترم و جامعه بازرگاني كشور قرار گرفته شود. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...


حركت به چپ
حركت به راست


بازديد کننده گرامي: با توجه به وظيفه پورتال اشتغال در خصوص اطلاع‌رساني جامع در حوزه‌هاي مختلف مرتبط با اشتغال، مسئولين اين پايگاه اطلاع‌رساني آمادگي دريافت مطالب شما شامل؛ مقالات، گزارش‌ها، کتب،و آدرس ساير پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني مرتبط جهت ارزيابي و ارائه آن با حفظ حقوق مالکيت معنوي مربوطه بر روي سايت پورتال اشتغال را دارند. در صورت تمايل اطلاعات خود را ارسال نماييد.


 

 

پايگاه اطلاع‌رساني اشتغال كارجو، كارفرما

صفحه اصلي    تماس با ما     ارسال اطلاعات    درباره ما    پرسش و پاسخ

كليه حقوق مادي و معنوي اين پايگاه متعلق به سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌‌آموختگان مي باشد

استفاده از اطلاعات با ذكر منبع بلامانع است