صفحه اصليدرباره ماتماس با مابازگشتوب سرويس

 

تعداد بازديد: 3275                                               
نمايشگاه تخصصي بازار سرمايه
آگهي منبع
نمايشگاه تخصصي بازار سرمايه عنوان
نويسنده
1386/11/08 تاريخ

نمايشگاه تخصصي بورس، خصوصي‌سازي و بازار سرمايه در روزهاي چهارم تا هفتم اسفندماه امسال با حضور فعالان اركان و نهادهاي بازار سرمايه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين المللي تهران برگزار مي‌شود.

خلاصه
خبرگزاري ايسنا مرجع

    چاپ   ارسال براي دوستان

نمايشگاه تخصصي بورس، خصوصي‌سازي و بازار سرمايه در روزهاي چهارم تا هفتم اسفندماه امسال با حضور فعالان اركان و نهادهاي بازار سرمايه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين المللي تهران برگزار مي‌شود.

سيد رضا حسيني ـ مدير روابط عمومي و مديرعامل شرکت اطلاع رساني بورس ـ در جمع خبرنگاران درباره برگزاري اين نمايشگاه و اينكه در اين نمايشگاه علاوه بر بانك‌ها و بيمه‌ها شركت‌هاي مشمول اصل 44 قانون اساسي، شركت‌هاي سهامي عام ثبت شده در سازمان، بورس كالاي ايران، سازمان خصوصي‌سازي، شركت سپرده‌گذاري مركزي و شركت‌ها و صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري حضور دارند گفت: هم‌چنين در اين نمايشگاه كه چهارمين نمايشگاه تخصصي است مجوز به نام شركت اطلاع رساني بورس داده شده است.

وي هدف از برگزاري اين نمايشگاه را تبادل اطلاعات بين شركت‌ها و صاحبان سهام براساس توانمندي‌هاي شركتها، نمايش توان سرمايه‌گذاري عنوان كرد وگفت: در حال حاضر كارگروه ويژه‌اي متشكل از مديران و كارشناسان ارشد شركت اطلاع رساني بورس، روابط عمومي‌هاي سازمان بورس، ‌سازمان خصوصي‌سازي و شركت بورس اوراق بهادار براي برگزاري هرچه مطلوب‌تر اين نمايشگاه تشكيل شده است.

حسيني ادامه داد: برگزاري همايش برترين‌هاي بازار سرمايه، تقدير از سهامداران قديمي و هم چنين چاپ كتاب نمايشگاه از جمله پيشنهادات مطرح شده براي اين نمايشگاه است.

او در پاسخ به اين پرسش كه تاكنون چه تعداد براي شركت در اين نمايشگاه ثبت‌نام كرده‌اند؟ گفت: فراخوان داده شده و تمام بانكي‌ها و بيمه‌ها شركت كرده‌ و كارگزاران نيز حضور داشته‌اند اما علاقمندان حداكثر تا پايان وقت اداري روز 15 بهمن ماه فرصت دارند.

وي با اشاره به اينكه تاريخ برگزاري اين نمايشگاه به طور حتم در سال آينده تغيير خواهد كرد گفت: اين نمايشگاه به احتمال زياد از سال آينده در مهرماه به اين دليل كه شركت‌ها مجمع نداشته و هم چنين با چند نمايشگاه ديگر تداخل داشته باشيم برگزار مي‌شود.

حسيني در ادامه به پيگيري راديو بورس اشاره كرد و گفت: اين پيگيري‌ها آغاز شده و از يكي از راديوهاي موجود دو ساعت به اين برنامه اختصاص خواهد يافت، سپس اين برنامه به چهار ساعت و در نهايت طراحي يك استوديوي ويژه را مدنظر داريم كه به صورت آن لاين گزارش ارائه ‌خواهد شد.

وي درباره استوديو تلويزيون توضيح داد: با شبكه خبر كار را شروع مي‌كنيم و هزينه‌ها را نيز سازمان تقبل خواهد كرد همچنين براي ساخت برنامه مشاركتي نيز آمادگي كامل داريم.حركت به چپ
حركت به راست


تقويم رويدادهاي تير ماه1396

 

تقويم رويدادهاي خرداد ماه1396

 

تقويم رويدادهاي ارديبهشت ماه1396

 

تقويم رويدادهاي فروردين ماه1396

 

اولين رويداد فرافريني استان تهران

 

تقويم رويدادهاي اسفند ماه 1395

 

تقويم رويدادهاي بهمن 1395

 

جشنواره نوآوري و كسب و كار خواجه نصير (INNOCUP)

 

همايش ملي بررسي راهكارهاي مديريت توسعه كارآفريني روستايي در ايران

 

پنجمين كنفرانس بين المللي دستاوردهاي نوين علوم انساني و مديريت

 

همايش ملي شركتهاي دانش بنيان فرصت ها و چالش ها و نقش آن در توسعه كشور

 

برگزاري همايش رشد فراگير، تاويلي از اقتصاد مقاومتي(رشد اشتغالزا، چالش ها و راهكارها)

 

اولين همايش ملي اشتغال دانش بنيان دومين جشنواره ايده هاي برتر كسب و كار

 

دومين كنفرانس بين المللي كارآفريني، خلاقيت و نوآوري

 

نخستين نمايشگاه کار

 

پنجمين نمايشگاه بين‌المللي عمران و ساختمان

 

نمايشگاه ساختمان، كاشي و سيستم گرمايشي

 

نمايش كارآمد در معتبرترين نمايشگاه صنايع دريايي

 

پنجمين جشنواره ملي ايده‌هاي برتر

 

نمايشگاه تخصصي بازار سرمايه

 
1 2


بازديد کننده گرامي: با توجه به وظيفه پورتال اشتغال در خصوص اطلاع‌رساني جامع در حوزه‌هاي مختلف مرتبط با اشتغال، مسئولين اين پايگاه اطلاع‌رساني آمادگي دريافت مطالب شما شامل؛ مقالات، گزارش‌ها، کتب،و آدرس ساير پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني مرتبط جهت ارزيابي و ارائه آن با حفظ حقوق مالکيت معنوي مربوطه بر روي سايت پورتال اشتغال را دارند. در صورت تمايل اطلاعات خود را ارسال نماييد.


 

 

پايگاه اطلاع‌رساني اشتغال كارجو، كارفرما

صفحه اصلي    تماس با ما     ارسال اطلاعات    درباره ما    پرسش و پاسخ

كليه حقوق مادي و معنوي اين پايگاه متعلق به سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌‌آموختگان مي باشد

استفاده از اطلاعات با ذكر منبع بلامانع است