صفحه اصليدرباره ماتماس با مابازگشتوب سرويس

 

تعداد بازديد: 5683                                               
نامگذاري شركت و محصولات
كتاب منبع
نامگذاري شركت و محصولات عنوان
معصومه نوري نويسنده
1386/07/25 تاريخ

اين كتاب ضمن معرفي ترفندهاي لازم جهت نامگذاري شركت و محصول، مواردي كه در انتخاب نام تجاري بايد به آنها توجه نمود را نيز بيان مي‌كند.

خلاصه
سازمان همياري اشتغال فارغ‌التحصيلان مرجع

    چاپ   ارسال براي دوستان

نامگذاري محصولات و شركت‌تان تجربه جذابي خواهد بود. به هر حال، تنها با چند كلمه كه به طور مناسب انتخاب شده مي‌توانيد ديدگاه و تصوير بسيار مطلوبي را نسبت به محصولات و شركت‌تان ايجاد كنيد. و در عين حال سابقه فعاليت كارآفرينانه شما به طور ملموس و آني ارائه مي‌شود. با اين همه جاي اين سؤال باقي است كه چرا بسياري از كارآفرينان زحمت نامگذاري مناسب براي كسب‌و‌كار و محصولاتشان را به خود نداده و موضوع را به راحتي رها مي‌كنند.

به عنوان مثال، از نويسندگان، حسابداران و مشاوراني مي‌توان ياد كرد كه اغلب شغل خود را به جاي حرفه، تبديل به سرگرمي مي‌كنند. براي نمونه در نظر بگيريد، عنوان «نشر نوآور» چقدر بهتر از نشر لوح سنگي يا نويسندگان بي‌طرف است و يا «گروه بهار» به جاي «خدمات برنامه‌نويسي و كامپيوتر بهار».

در مثال آخر با تغيير نام، تصوير يك جوان بد‌لباس و ژوليده با يك لباس بهاره چروك كه روي يك كامپيوتر قديمي 386 قوز كرده است، با يك گروه از متخصصين كارآزموده در حال برنامه‌ريزي كامپيوترهاي آخرين مدل، جايگزين مي‌شود.

مجموعه كتاب‌هاي 91 درس راهنماي كارآفريني

كاربر گرامي چنانچه علاقمند به دريافت متن كامل مجموعه 91 درس راهنماي كارآفريني هستيد مي‌توانيد جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 88890869 (اداره امور پژوهشي سازمان همياري اشتغال) تماس حاصل نمائيد و يا با آدرس: تهران- ميدان دكتر فاطمي- خيابان جويبار- كوي ميرهادي- شماره 3 كد پستي 1317-14335  مكاتبه نماييد.
بازديد کننده گرامي: با توجه به وظيفه پورتال اشتغال در خصوص اطلاع‌رساني جامع در حوزه‌هاي مختلف مرتبط با اشتغال، مسئولين اين پايگاه اطلاع‌رساني آمادگي دريافت مطالب شما شامل؛ مقالات، گزارش‌ها، کتب،و آدرس ساير پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني مرتبط جهت ارزيابي و ارائه آن با حفظ حقوق مالکيت معنوي مربوطه بر روي سايت پورتال اشتغال را دارند. در صورت تمايل اطلاعات خود را ارسال نماييد.


 

 

پايگاه اطلاع‌رساني اشتغال كارجو، كارفرما

صفحه اصلي    تماس با ما     ارسال اطلاعات    درباره ما    پرسش و پاسخ

كليه حقوق مادي و معنوي اين پايگاه متعلق به  سازمان تجاري سازي فناوري و اشتغال دانش‌‌آموختگان مي باشد

استفاده از اطلاعات با ذكر منبع بلامانع است